וילונות מבד לעיצוב הבית

הצללת החדרים בבית מהווה חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. הרצון של כולם לשמור על תאורה בחלל הדירה בו בזמן שימור המראה היוקרתי של הריהוט בהרמוניה מושלמת עם הצבע בחלל הבית הינם אתגר לא קטן העומד בפני מעצבי פנים רבים.

קיימים סוגים רבים של וילונות להצללה. אחד מהפתרונות הנפוצים הינם וילונות בד המעניקים מראה חם לחלל החדר ושומרים מצד שני על יוקרה.
וילונות הבד שאנו מכירים מהעשור הקודם אינם דומים בעיצובם ובתיםעולם לאלו הקיימים כיום. כיום אנו יכולים לקבל וילון בד בעל מראה נקי ועדין תוך שמירה על פרקטיות מקסימלית. אחד מהשימושים העקיפים (כאלו שלא התכוונו ליישם כשהחלטנו לתלות וילון מבד בחדר) הינו השיפור האקוסטי בחלל החדר. כאשר מדובר בחלל גדול של חדרי הדירה אנו נתקלים באקוסטיקה דיי צורמת שגורמת לנו להוסיף פריטי ריהוט ונוי בדירה. הרי לכם פתרון זול יותר ורב שימושי המאפשר גם הצללה במידה מדויקת וגם עיצוב לבית. היתרון הגדול של וילונות הבד הוא השימוש בחומרים המאפשרים ניקוי כולל על ידי כיבוס הוילון להבדיל מוילונות הגלילה אשר ברובם מיוצרים מחומרים יותר קשיחים שהניקוי שלהם דורש טיפול נקודתי באזור הנגוע.
קיימים סוגים רבים של וילונות בד החל מוילונות לתלייה ועד לוילונות רומאיים אשר גם הם מגיעים מבד אך נאספים כלפי מעלה ומאפשרים משחק מדורג עם הצללה חלקית או מלאה של כל חלון בוא נמצא הוילון בחדר.

כיצד לבחור וילון בד ? כל הטיפים המתאימים לכם נמצאים באורגון.

 

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

הוסף תגובה

Comments

No comments yet.

Leave a comment

(required)

(required)