צילומי סטודיו לבוק בת מצווה

 במתחם אולפני קולות תוכלו למצוא סטודיו צילום בוא אנו מפיקים גם וידאו קליפים וגם צילומי בוק.
אולפן ה”כרומה קי” הצבוע בצבע ירוק מיוחד מאפשר בצילומי קליפ בת מצווה לחתוך את הרקע הירוק ולמקם כל רקע אחר ברקע של כלת בת המצווה, כמו ים, עיר, הרים וכו…

בבוק בת מצווה משתמשים באולפן הירוק לאותה מטרה אך לא רק. באולפן הירוק שלנו יש גם רקעים נוספים מיוחדים מאוד מבד ומנייר. בצבעים : חום, שחור, לבן, ורוד, ירוק, סגול ועוד…

הרקעים בשילוב פלאש ותאורה שונה מקבלים גוונים נוספים וניתן לייצר צילומי סטודיו מאוד מיוחדים באמצעותם שמתאימים במיוחד לבת מצווה. בסטודיו יש גם משטח פרספקס שקוף לרגליים על מנת ליצור אפקט שקיפות בתמונה במידה ורוצים אפקט מאוד יפה עם עריכה נכונה .

לפני הצילומים בסטודיו המאפרת שלנו תאפר את כלת בת המצווה ותגרום לה להיראות במיטבה תבליט את החלקים היפים ביותר ועם זאת תשתדל לשמור על העדינות והתמימות .

האיפור זהו חלק מאוד חשוב בצילומי סטודיו על מנת לעזור לצלם להפיק תמונות טובות ללא אפקט של פנים מבריקות מזיעה ושומן, כיסוי פצעונים והחלקת עור הפנים תוך שמירה על גוון אחיד וחלק. ניתן לעשות איפור קל וגם איפור קריאטיבי יותר אשר משרת תמונות מסוימות מהבוק עם אביזרים מסוימים וקונספט מסוים שרוצים לחזק.

 בסטודיו הצילום לבת המצווה יש גם אביזרים מתאימים כמו כובעים מיוחדים ויפים או אפילו מצחיקים וגם פאות ומשקפיים שיכולים להוות אביזר מצחיק לתמונות משעשעות.
למוסיקליים שבנינו יש גם כלי נגינה מרשימים מתוך אולפני ההקלטות שלנו, מיקרופונים ואפילו מאוורר ליצירת מראה של הופעה חיה.
יש כל כך הרבה אפשרויות הן בצילומי הסטודיו ובעיקר לאחר מכן בזמן העריכה של התמונות במחשב ע”י גרפיקאי/ת בתוכנת הפוטושופ .

תנו לנו לעזור לכם בבוק בת המצווה להפיק תוצאה מדהימה, צילומים מעלפים, עריכה משובחת חוויה בלתי נשכחת ואלבום מרשים שילווה אתכם עוד שנים רבות ויהווה מזכרת מדהימה מגיל בת המצווה .

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

הוסף תגובה

Comments

No comments yet.

Leave a comment

(required)

(required)