האינטרנט הישראלי סובל.

האינטרנט הישראלי סובל מחוסר חדשנות בכל הקשור למדיה הדיגיטלית. כן, גם לי נמאס לקבל פרסומות POPUP שזמנם באינטרנט העולמי כבר תם. פורטלים מובילים בישראל כמו YNET תפוז ועוד לא מפסיקים לפרוץ לעינינו עם פרסומות ובאנרים שפשוט מפריעים לנו להתרכז בעיקר. התוכן. התוכן הוא המלך , כך אמר אחד הכותברים הבכירים בבלוג SEOCHAT המוביל בתחום הקידום והאופטיזציה במנועי חיפוש, אז נכון שהפורטלים הללו משלבים פרסומות מותאמות לתוכן, השאלה למי זה טוב ? אז למפרסמים זה בהחלט טוב כי זה ממקד את המודעות והבאנרים בהתאם לתחומי העניין של הגולש, אך לצערי גם לאופן החשיפה של אותם מודעות יש דרכים יותר אלגנטיות שאנו יכולים לראותם באתרים בעולם, ולא באופן שבו ענקיות המדיה “עוטפות” לנו את כל המסך עם באנרים ופרסומות צבעוניות שהופכות את עניין הקריאה למייגע ומרגיז.

קחו למשל את האתר העיתון המוביל NYTIMES.com – עיתון הניו-יורק טיימס באינטרנט, אחד העמודי הבית היותר עמוסים מבחינת תוכן שראיתם , שימו לב למשהו מאד מעניין , באנר פרסומי מאד אסטטיי שמופיע ברבע התחתון של המסך וזהו.לא קיבלתי שום פופ-אפ, שום היבהובי פנסים מול העיניים ולא 20 באנרים שעוטפים את הדף מכל כיוון.

עוד דוגמא , הבלוג הטכנולוגי המוביל techcrunch מציג באנר אחד ויחיד בראש הדף וגם זה לא תמיד, וגם שם לא קיבלנו שום פופ אפ.
כמובן שאני יכול למנות עוד עשרות דוגמאות לאיך פורטל המוביל בתחומו צריך להציג את התוכן אך לא זו הפואנטה. העניין הוא כאן: “תתקדמו” תתחילו להראות שהאתרים שלנו “כחול לבן” משיגים את כל מה שקשור לעיצוב נקי, מרענן ופחות רווי בפרסומות משנות השישים. אפשר להציג מפרסמים בדרכים יותר אלגנטיות ואף מועילות וממוקדות.

זהו, לאחר שהעליתי על הכתוב את שהיה לי לומר על חווית הגלישה היומיומית שגם אתם חווים אותה, בואו נשאל את עצמנו את זה “מתי לאחרונה ראינו פורטל ישראלי מוביל בתחום הטכנולוגי או החדשותי ששינה את עיצובו לנקי ורענן יותר?”

If you enjoyed this post, please consider to leave a comment or subscribe to the feed and get future articles delivered to your feed reader.

הוסף תגובה

Comments

No comments yet.

Leave a comment

(required)

(required)